ogretmenlerimiz

Öğretmenlerimiz


 Benim adım Seren NAS
2005 senesinde Beden eğitimi öğretmenliğini bitirdiğimden bu yana özel okullarda öğretmen ve spor kulüplerinde koordinatör olarak çalıştım. 2013 yılından itibaren görev yapmaya başladığım ve bu ailenin bir parçası olmaktan gurur duyduğum Gündoğdu okullarında 4 yıldır Beden Eğitimi öğretmenliği ve British swim school da görev aldıktan sonra 2017 itibari ile Eğitim yöneticisi olarak çalışmaya devam ediyorum. Öğretmenliğim süresince öğrencilerime; Sporun bir yaşam biçimi olarak benimsenmesini ve spor alışkanlığını kazandırmaya çalıştım.
 Benim adım Sonay DOĞAN
1989 yılında Adana'da doğdum.2012 yılında Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Ana Bilim Dalı'ndan mezun oldum.Doğa ve Bahçeşehir okullarında çalıştım.Şu anda Özel Gündoğdu Okullarında görevime devam etmekteyim.Mesleğimi 5 yıldır özveri ve istekle sürdürüyorum.En büyük idealim; iletişimi güçlü,eleştirel düşünme becerileri gelişmiş,çağdaş,öğrenmeye açık,çok kitap okuyan,farkındalık düzeyi yüksek,toplumsal sorunlara karşı duyarlı,bilim ve sanata önem veren,çözüm odaklı,yaşam becerileri gelişmiş SEVGİ DOLU bireyler yetiştirmektir.
 Benim adım Sabahat TUAN
Sınıf öğretmeniyim.1975 yılında Uşak öğretmen okulundan mezun oldum. 4 yılı Adana Hakkıbeyli köyünde,1 yılı Karşıyaka Anadolu ilkokulunda,17 yılı Lütfiye Kısacık ilokulunda olmak üzere 22 yıl devlet okullarında çalıştım. 1997 yılından beri özel Gündoğdu okullarında görevimi severek yapmaya devam ediyorum.
 Benim adım Ümmiye CİVANOĞLU
21 yıl devlet okullarında çalıştıktan sonra emekli oldum. Özel gündoğdu okullarında 11. yılımı çalışıyorum. Sınıf öğretmeniyim . Mesleğimi, severek yapıyorum. Özgüveni yüksek , kendini ifade edebilen, araştıran, bilgiye ulaşan, öğrenmeyi bilen, akademik olarak başarılı öğrenciler yetiştirmeyi her zaman kendime ilke edindim. Okumaktan ve seyahat etmekten ve spor yapmaktan hoşlanıyorum. Öğrencilerimi Atatürk ilkeleri doğrultusunda , vatanına ve milletine yararlı bireyler olarak yetiştiriyorum . Onları çok seviyorum.
 Benim adım Sıdıka Büyükfidan
2003 Yılında Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Ana Bilim Dalı'ndan mezun olup Özel Gündoğdu Okullarında çalışmaya başladım.14 yıldır görevime Gündoğdu Okullarında devam etmekteyim.En büyük idealim; iletişimi güçlü,eleştirel düşünme becerileri gelişmiş,çağdaş,öğrenmeye açık,çok kitap okuyan,farkındalık düzeyi yüksek,toplumsal sorunlara karşı duyarlı,bilim ve sanata önem veren,çözüm odaklı,yaşam becerileri gelişmiş SEVGİ DOLU bireyler yetiştirmektir.
Benim adım Hatice Atıcı
25 yıl devlet okullarında çalıştım. Gündoğdu koleji ile 2007 yılında çalışmaya başladım. 11. yılımı çalışıyorum. Mesleğimi severek yapıyorum. Öğrencilerimle birebir ilgilenerek bulundukları seviyenin üzerine çıkmaları için sabır ve özveri ile çalışıyorum. Öğrencilerimi bireysel değerlendirmeye özen gösteriyorum. Atatürk'ü tanıtmayı ilke ve inkılapları doğrultusunda yaşamlarına yön vermeyi hadefliyorum.Başarılı kendiyle barışık mutlu ve sorumluluk sahibi bireyler olması için katkıda bulunduğuma inanıyorum. Öğrencilerimi çok seviyorum.
Zeynep Börklü

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder